Lisätietoja

Hiiden Opisto

Avoimen yliopiston opintojen vastuuhenkilö
Eija Terävä
050 466 0646
eija.terava@lohja.fi

Avoimen yliopiston toimistosihteeri
Tarja Saarinen, ma-ke
044 3691404
tarja.saarinen@lohja.fi

Turun avoin yliopisto

Kasvatustieteen perusopinnot

suunnittelija
Eija Siltari
050 310 5424
eija.siltari@utu.fi

suunnittelija
KM Hannele Massinen
050 591 7072
hannele.massinen@utu.fi

opintosihteeri
Mirja Ylikorpi
mirja.ylikorpi@utu.fi

Aikuiskasvatustieteen opintojaksot

suunnittelija
Eija Siltari
050 310 5424
eija.siltari@utu.fi

opintosihteeri
Mirja Ylikorpi
mirja.ylikorpi@utu.fi

Psykologian perusopinnot

suunnittelija
PsM Mikko Ylinen
050 310 5093
mikko.ylinen@utu.fi

opintosihteeri
Marjo Grönros
marjo.gronros@utu.fi

Lääketieteen opinnot

Opintojen sisältö

Suunnittelija Katja Kivistö
Turun avoin yliopisto
kamkiv@utu.fi

Aikataulukysymykset

Opintosihteeri Heli Lainio
Turun avoinyliopisto
heli.lainio@utu.fi