Hiiden Opiston johtokunta

Lohja

Eriksson Suvi (pj. kaudella 1.8.2021 – 31.5.2023), varajäsen Vastamäki Pauliina
Palosaari Airi, varajäsen Jalola-Korhosaari Pauliina
Vainio Anne-Mari, varajäsen Sjögren Pirjo
Lindgren Johanna, varajäsen Takkinen Jani

Vihti

Peippo Tiia (pj. kaudella 1.6.2023 – 31.5.2025), varajäsen Ollikainen Ville
Tsutsunen Mikko, varajäsen Jussila Noora
Karita Rodas-Peräkylä, varajäsen Vaittinen Kirsi

Siuntio

Davidsson Mark, varajäsen Vargenstam Sirpa