Yhteystiedot

Hallinto

Anne Kotonen

Anne Kotonen
rehtori, KM, KtyO
yleishallinto, kehittäminen, talous
luennot, psykologia ja ihmissuhteet
050 329 6329
anne.kotonen@lohja.fi

 

Eija Terävä

Eija Terävä
vt. apulaisrehtori, FT
atk, media ja verkko-opetus, Vihdin aluevastuu
yhteiskunnalliset aineet, avoin yliopisto,
ikäihmisten opinnot
eija.terava@lohja.fi
Puhelinaika to 10-11
050 466 0646



Toimisto

Riikka Kunttu

Riikka Kunttu
toimistosihteeri, merkonomi
riikka.kunttu@lohja.fi
019 369 1498

 

 

Tarja Saarinen

Tarja Saarinen
hallinnon toimistosihteeri, merkantti
tarja.saarinen@lohja.fi
019 369 1498


Opettajat

Maija Junno

Maija Junno
taideaineiden opettaja, TaM, TeM
kuvataiteet, kirjallisuus ja ilmaisutaito
maija.junno@lohja.fi
puhelinaika ti 14-15
044 369 1422

 

Ilona Kauppinen

Ilona Kauppinen
suunnittelijaopettaja, MA
tanssi ja liikunta
ilona.kauppinen@lohja.fi
puhelinaika ke 14-15
044 374 0370

 

Sari Kymäläinen

Sari Kymäläinen
suunnittelijaopettaja, artenomi, amk-opettaja
kädentaidot
sari.kymalainen@lohja.fi
puhelinaika ma 15-16
044 369 1421

 

Soile Lundqvist

Soile Lundqvist
suunnittelijaopettaja, FM
romaaniset kielet, ruotsi, venäjä, musiikki
soile.lundqvist@lohja.fi
puhelinaika ke 14.30-15.30
044 369 1489

 

Sirun Nevalainen

Siru Nevalainen
vs. kieltenopettaja, FM
englanti, saksa, suomi
siru.nevalainen@lohja.fi
Puhelinaika to 11.15-12.15
044 369 1423

 

Annamari Pyöriä

Annamari Pyöriä
taitoaineiden opettaja, KM
kädentaidot
annamari.pyoria@lohja.fi
Puhelinaika to 15-16
044 369 1389

 


Maahanmuuttajaopetus

Jonna Käsmä

Jonna Käsmä
1.8. alkaen
maahanmuuttajaopetuksen koordinaattori, FM
jonna.kasma@lohja.fi
044 374 0413
www.learnandlink.net


Vahtimestaripalvelut

Markku Salo

Markku Salo
vahtimestari, Lohja
markku.salo@lohja.fi
ma-to 14.45-21.45
pe sopim. mukaan
044 374 0000